GCM MLÁDEŽ

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás informovali o činnosti v GCM během zimních měsíců. Od ledna probíhají na indooru v GCSOK dětské tréninky pod vedením Ing. Tomáše Matouška a Ing. Viki Handrychové. Vzhledem k současným vládním nařízením je účast mládeže nízká z důvodu častých karantén. Výhodou pro zúčastněné pak bývá téměř individuální možnost přípravy s viditelným posunem po tréninku. Pro trénink dětí jsme již při letní přípravě začali příležitostně používat privátní profesionální vybavení Trackman. Při zimních trénincích je Trackman téměř vždy součástí výuky a junioři tak mají profesionální podmínky. Věříme, že se to na jejich zimní přípravě odrazí a s nastupující sezónou se již začnou účastnit turnajů. Plánujeme přiblížení turnajových možností pro děti jejich rodičům a vysvětlit jim přínos účastí, i když víme, že začátky jsou velmi náročné.

Doufáme v podporu klubu ve formě jarního náboru mládeže, kterou rádi podpoříme ukázkovými hodinami nebo zkušebními tréninky pro děti. Rádi bychom rozšířili juniorskou základnu.

Těšíme se na další sezónu a věříme, že bude ještě lepší než ta předcházející.

S pozdravem Viki a Tomáš

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat o aktuálním dění Golfového centra mládeže, které existuje v našem klubu již od roku 2006 a během svého fungování vychovalo spoustu nadějných golfistů. Budeme velice rádi, pokud byste z řad svých rodin a známých k nám přilákali děti a mládež a my je seznámíme s golfovou hrou a se vším, co je s golfem jako takovým, spojené. Veškeré vybavení Vám pro Vaše děti v začátcích zapůjčíme a pokud by děti našly v golfu zalíbení, velice rádi Vám pomůžeme s výběrem vybavení pro jejich další pokračování. Vstupní poplatek do Golf Clubu Sokolov činí 1 Kč,-Roční členský poplatek, který činí 200,- Kč (0 - 14 let), se do konce roku 2021 pro nově příchozí členy promíjí. Pro mládež 14 - 18 let činí tento poplatek 1 400,- Kč. Během celého roku u nás probíhají dvakrát v týdnu tréninky a poplatek činí 2 500,- Kč.

 Těšíme se na setkání s Vámi i s Vašimi dětmi

Trenéři GCM seznamují na letním táboře ve Svojšíně děti s golfem. Doufáme, že tato akce přitáhne nové golfové nadšence a rozšíří tak řady členů našeho Golf clubu. 

Zdravíme všechny hráče a jejich rodiče.

Letní tréninky končí 19. 10. 2017. V případě nepřízně počasí se budou probírat v klubovně pravidla nebo budeme hrát na indooru.
Zimní příprava začne v úterý 21. 11. na indooru v klubovně. Vždy v úterý odpoledne tak, jak jste zvyklí v létě! Jen z kapacitních důvodů se nahlaste, kdo se zimních tréninků bude účastnit a budou přesně rozepsané skupiny a časy. Cena zimních tréninků je 2300 Kč a je potřeba mít zaplaceno před začátkem tréninků. Dejte vědět nejpozději do konce letní přípravy odpovědí na tento mail.

 

Kondiční tréninky budou vždy ve čtvrtek 17,30 – 19,00h v III.ZŠ v Sokolově od 23.11.2017. Nepodceňujte tělesnou průpravu, je důležitá nejen pro golf, ale pro celkový fyzický rozvoj a zdravý růst.

Zimní tréninky budou končit 23. 3. 2018 
Tréninky nebudou o prázdninách a státních svátcích.
Trénování na indooru v lednu bude ještě upřesněno, podle uzavření areálu.

 Přeji pěkný den a na viděnou na trénincích.
Viki a Tomáš

Zdravíme všechny,
Zimní tréninky končí 19. 3. a letní, venkovní tréninky začínají 18. 4. dle rozpisu skupin. Na tréninky budou přijati pouze hráči se zaplacenými členskými a tréninkovými poplatky. V případě nepříznivého počasí budeme v klubovně probírat golfová pravidla.

Od zítřka u nás začíná nábor nových mladých golfistů. Přiveďte své děti si vyzkoušet, zda je golf pro ně to pravé. Bližší informace naleznete na letáku.

Chtěli bychom Vás informovat o ukončení zimní přípravy a zahájení letních tréninků. Zimní tréninky končí 17.3. Letní tréninky začínají 19.4 dle rozpisu skupin. Na tréninky budou přijati pouze hráči se zaplacenými členskými a tréninkovými poplatky.

 

Poplatky uhraďte na účet číslo : 502502502/0300, VS rodné číslo a do zprávy pro příjemce uveďte příjmení dítěte. Více info u p. Skleničky.

Částka : Jaro – podzim     4 600,-

                Celoroční             6 900,-

Rozdělení tréninkových skupin léto 2016 - tréninky út + čt:

Kvalifikace družstev mládeže 21.6. Budeme hrát na Barboře, nastoupí: Tomas Riedl, Petra Freibergová, Jessica Saksonová, Sabina Lišková, Kamča Handrychová, Adam Juránek. Odjezd bude kolem 6,30 od klubovny, čas ještě upřesním podle startovky.