Aktuality

Letní prázdniny sice končí, golfová sezóna ale jede dál. Během posledního srpnového víkendu se uskutečnil další oblíbený turnaj Prosecco Cup. Již před startem mohli hráči ochutnávat prosecca, sýry a další italské delikatesy. Na jamce č. 11 bylo pro hráče nachystáno pohoštění v podobě kanapek a taktéž ochutnávka prosecca.  A i když předpověď počasí slibovala déšť, celý den nepadla na hřiště ani kapka a hráči si tak mohli užít skvělý golfový den na jako vždy perfektně připraveném hřišti.

Po skončení turnaje hráči pokračovali v ochutnávkách těchto specialit a o doladění italské atmosféry se postarala naše restaurace, jež pro hráče připravila k obědu výběr ze tří italských pokrmů. Vítězové všech tří kategorií zároveň obdrželi pozvánku na finále celé soutěže Prosecco golf cup, jež se uskuteční v dubnu příštího roku v Itálii.

Celkovým vítězem turnaje se stal Petr Vodička s počtem 81 ran, který spolu s vítězi jednotlivých kategorií bude reprezentovat sokolovský golf ve finále celé mezinárodní tour.

Všem vítězům gratulujeme a těšíme se na Vás při dalších klubových akcích.