Aktuality

Prázdniny se nám přehouply do své druhé poloviny a máme za sebou také letošní pátý klubový turnaj s názvem Sokolovská "18ka".  Tento tradiční klubový turnaj byl opět pořádán za finanční podpory města Sokolov a jeho součástí byl i v letošním roce Den otevřených dveří. 

Tato akce přilákala opět mnoho lidí, kteří si přišli vyzkoušet golf pod vedením profesionálního trenéra. Účastníci si mohli vyzkoušet odpalování míčů na cvičné louce a pak pro ně byla připravena soutěž v putování. Ti nejlepší si také odnesli ceny.

Samotného turnaje se zúčastnilo zhruba 80 hráčů. Od ranních hodin bylo na sokolovském hřišti celkem větrno, ale jak se později ukázalo, tak ani to nezabránilo hráčům uhrát spousty skvělých výsledků. V turnaji se také povedlo Tomáši Skleničkovi zahrát na jamce číslo 2 Hole in One a tak byl už během turnaje důvod k radosti a také nechyběla povinná kapka něčeho šumivého. Hráči si tento turnaj velmi užili a během odpoledního vyhlášení výsledků panovala mezi všemi účastníky velmi přátelská atmosféra.

Všem hráčům děkujeme za účast a srdečně vás zveme na další klubovou akci. President cup, který se koná již 2. 9. 2018.