Aktuality

Vážené golfistky, vážení golfisté,
rádi bychom Vám představili jednu z našich novinek a tou je nová spolupráce se společnosti Golferis🏌🏽 Jedná se o nový rezervační systém, přes který si budete moci rezervovat Váš startovací čas na našem hřišti.⛳️ Bedlivě sledujeme předpověď počasí a zatím to vypadá, že budeme moci 1.dubna otevřít hřiště a Vy si můžete Váš startovací čas rezervovat zde https://rezervace.golf-sokolov.cz a nebo na naší recepci.
Už se na Vás moc těšíme.
 

Vážení členové,

rádi bychom Vás pozvali na valnou hromadu Golf Clubu Sokolov, která se bude konat 19.4.2023 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově. Program valné hromady najdete níže.

Těšíme se na Vaši účast.

Program jednání valné hromady:

1.Zahájení

2.Volba orgánů valné hromady

3.Volba výkonného výboru

4.Volba revizní komise

5.Zpráva o činnosti GCSO, zpráva STK, zpráva GCM

6.Zpráva o hospodaření za rok 2022

7.Zpráva revizní komise za rok 2022

8.Schválení zprávy o hospodaření za rok 2022

9.Návrh rozpočtu na rok 2023

10.Schválení rozpočtu na rok 2023

11.Diskuse

Vážené golfistky, vážení golfisté, 
jak jistě mnozí z Vás ví, v našich prostorách začala v listopadu 2022 rekonstrukce, která se nyní blíží ke svému konci, a my konečně budeme moci otevřít svá odpaliště (samozřejmě za příznivého počasí) již 1. dubna 2023. Co ale ještě nevíte, že u nás naleznete novou restauraci s novým konceptem i novým názvem RESTAURANT MARSHALL.
Team restaurace se rozrostl o nové kuchařské parťáky, kteří Vám budou připravovat různé speciality, nebudou chybět ani typicky česká jídla a na své si přijdou i vegetariáni. 1. dubna budete moci poprvé navštívit naše nově zrekonstruované prostory a posedět například u dobré kávy a v polovině dubna se rozběhne i kuchyně jako taková. Všechny novinky můžete sledovat na Facebooku https://www.facebook.com/restaurantmarshall a na instagramu https://www.instagram.com/restaurant_marshall/ 
Tento rok Vás mimo krásné nové prostory čeká mnoho dalších novinek, které Vám v následujících týdnech budeme představovat.

Moc se na Vás těšíme.

Team Golf Sokolov

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat, že k dnešnímu dni 19.11.2022 zavíráme hřiště včetně všech cvičných ploch. Recepce bude během zimy z důvodu rekonstrukce také uzavřena a pokud budete cokoliv potřebovat, pište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo volejte na číslo 724 602 475. Moc Vám děkujeme za všechny odehraná kola v tomto roce a budeme se na Vás těšit v nadcházející sezoně 2023. 
Ještě Vám chceme připomenout, že 31.12. 2022 od 12:00 se uskuteční náš tradiční Silvestrovský odpal a budeme se těšit, že s námi zakončíte letošní rok.

Mějte se krásně a na jaře na viděnou.

Team Golf Sokolov

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat, že jsme nově spustili náš E-shop, ve kterém si můžete zakoupit vouchery a doprovodné služby, které nabízíme. Aktuální nabídka také obsahuje vánoční vouchery za zvýhodněné ceny. Budeme se do budoucna snažit naší nabídku postupně rozšiřovat a pokud byste měli i Vy nápady, co bychom mohli do naší nabídky zahrnout, budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Team Golf Sokolov

Vážení členové klubu,

chtěli bychom Vás informovat, že od 30.10.2022 do 31.3.2023 bude probíhat rekonstrukce v prostorách restaurace. Z tohoto důvodu bychom Vás chtěli poprosit, pokud máte věci v prostorách šaten, abyste si je co nejdříve vyzvedli. Recepce bude ještě během listopadu otevřena v omezeném provozu od 8:00 do 17:00, abyste mohli ještě navštěvovat hřiště do té doby, dokud nám počasí bude přát.

I letos plánujeme společný Silvestrovský odpal, na který Vám během prosince příjde pozvánka.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás moc těšit v nadcházející sezoně.

Team Golf Sokolov

Dne 7.10. 2022 proběhlo tradiční seniorské setkání spojené se soutěží a následným posezením v klubovně. „Podzimního dovedy“ se zúčastnilo 18 seniorů.

Soutěžilo se na jamkách 1 až 3 „minikanonem“ s tím, že byla povolena hra pouze jednou holí (hybrid nebo dřevo). Vyhlášeny byly i vložené soutěže: společný nearest na jamce č. 2 a longest drive pro muže a ženy na jamce č. 3. Hrálo se dle golfových pravidel, jedinou výjimkou byla možnost beztrestného dropování, pokud míček skončil v bunkeru.

V klubovně pak byly vyhlášeni vítězové:

Longest muži: Pavel Konečný

Longest ženy:  Jaroslava Lukáčová

Nearest: Jaroslava Lukáčová

Pořadí v hlavní soutěži:

 1.   1. Eduard Fučíkovský
 2.   2. Krista Kulhanová
 3.   3. Blanka Konečná 

Vítězové obdrželi drobné ceny a všichni si pochutnali na guláši. Prezident golfového klubu Ladislav Šulda pak zhodnotil letošní golfovou sezonu a poděkoval seniorům za aktivní účast na seniorských soutěžích. Poděkování patří i prezidentovi klubu za podporu těchto příjemných akcí a kuchyni za přípravu pohoštění. Předběžně byl všemi účastníky projeven zájem o další obdobnou akci seniorů - zahájení golfové sezony 2023.

Zapsali: František Dohnal a Jaroslava Lukáčová

dovolujeme si Vás tímto informovat, že v pondělí 17.10.2022 bude probíhat na jamkách č.1. - 9. hloubková aerifikaceV úterý 18.10.2022 bude probíhat hloubková aerifikace na jamkách č. 10. – 18. Z důvodu této podzimní údržby hřiště přecházíme na podzimní ceny za fee a to poskytnutím slevy 50% z ceníkových cen. Není možné využít dalších slev, voucherů apod. Doufáme, že těchto výhod využijete a ještě si vychutnáte konec letošní sezony a zároveň děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

golfová sezóna pomalu ale jistě spěje ke svému konci a během víkendu 10. a 11. září se uskutečnilo Mistrovství klubu ve hře na rány, jakožto jedna z posledních klubových akcí letošní sezóny. Jde o dvoudenní turnaj, jehož vítězem se stane hráč či hráčka s celkově nejnižším počtem ran bez odečtu hcp. Soutěží se ve čtyřech kategoriích – muži, ženy, senioři a seniorky.

V ženské kategorii byla po prvním kole nejúspěšnější hráčkou loňská vicemistryně Lucie Pagáčová, která si výsledkem 80 ran zajistila značný odstup od svých soupeřek. Ve druhém kole si Lucie s výsledkem 85 zajistila hladké vítězství a stala se tak mistryní klubu pro rok 2022 s celkovým součtem 165 ran. Na druhém místě se umístila Michaela Brožová s celkovým součtem 188 ran. Třetí v ženské kategorii skončila Karin Zettlová se součtem 189 ran.
Mužská kategorie byla o poznání napínavější. Po prvním kole se o vedoucí příčku dělili s počtem 79 ran Štěpán Matoušek, Milan Klausner mladší a Pavel Beran. V druhém kole spolu Štěpán a Milan bojovali a po 17 jamkách měli shodný počet ran. Rozhodla až jamka číslo 18, kterou Štěpán zahrál o jednu ránu lépe, a stal se tak mistrem klubu pro rok 2022 s celkovým součtem 158 ran. Druhý skončil Milan Klausner mladší se součtem 159 ran a na třetím místě se umístil obhájce loňského titulu Petr Vodička s celkovým součtem 164 ran.
Kategorii seniorek ovládla Jaroslava Lukáčová, která zahrála v součtu obou kol 198 ran. Na druhém místě se umístila Lenka Rokosová, jenž zahrála pouze o 2 rány více. Třetí s počtem 204 ran v součtu skončila Věra Sommerschuhová.
V kategorii senioři byl nejúspěšnějším hráčem loňský seniorský vicemistr Míla Doležal s celkovým součtem 166 ran, a který zároveň zahrál nejlepší kolo letošního turnaje 78 ran. Na druhém místě s rozdílem jedné rány skončil Pavel Beran. Třetí příčku obsadil Jan Stariat s celkovým počtem 170 ran.

 Všem vítězům gratulujeme a přejeme hezký golfový podzim.

Dne 13.9.2022 byl v Sokolově odehrán poslední turnaj LSGT (14. roč.). Do soutěže bylo zařazeno 12 golfových hřišť. Účast na turnajích byla celkově vyšší než v předchozích dvou letech, i když turnaj v Hofu byl z místních technických důvodů zrušen. Letošní léto bylo pro hraní rekreačního golfu velice příznivé, převládalo příjemné počasí s adekvátně připravenými hřišti, takže si každý mohl užít příjemný golf za příznivou cenu FEE.

Finálový turnaj v Sokolově byl odehrán na perfektně připraveném hřišti za ideálního zářijového počasí. Také se servisem na recepci a restauračními službami (snídaně, občerstvení na j. 10 a následný raut po hře) byli účastníci spokojeni. V netto hodnocení turnaje zaujali 1. místo hráči našeho klubu F. Mokrý a L. Rokosová.

Vrcholem celého dne bylo vyhodnocení celé túry LSGT vyhlášením vítězů a předáním cen prezidentem S. Jánským.

Výsledné žebříčky jsou evidovány ZDE 

Zde celkově nejlepší výsledky GCSO: P. Matoušek (5. místo v Brutto), J. Lukáčová (7-9. v Brutto a 5. v Netto) a P. Schiebert (4. v Netto). V soutěži klubů jsme po 7 letech neobhájili 1. místo (GCSO skončil 2.), putovní pohár byl předán do GCKV.

Závěrem bylo ředitelem túry p. Janským poděkováno všem organizátorů a hráčům za hladký průběh celé túry. Velký dík byl vysloven významným sponzorům túry pí. M. Bittermann (zástupkyně JuCad) a pí B. Štůlové (golfové pomůcky). Vyzval také všechny zúčastněné k posílání námětů ke vylepšením s cílem zvýšení motivace ke hrám v rámci LSGT.  

Hezký golf přeje za garanty LSGT Jaroslava Lukáčová, září 2022

Golfová sezona se přesunula do podzimní části a jak už tomu bývá zvykem, o prvním zářijovém víkendu se konal již 17. ročník turnaje President cup. Tento turnaj se těší velké oblibě a jinak tomu nebylo ani letos. Turnaj pořádaný formou canon startu přilákal téměř 90 účastníků. Na všechny hráče čekala ráno bohatá snídaně, občerstvení v bufetu na jamce č. 11 a po turnaji raut s grilovanou kýtou a sladkými dezerty, které všem zúčastněným krátili čekání na výsledky. I když původní předpověď slibovala oblačnosti, slunce nakonec převládlo. Hřiště bylo opět ve skvělé kondici a tak si hráči mohli vychutnat slunečné počasí, perfektní greeny, výborné občerstvení na 11. jamce a celkově si užít krásný golfový den. 

Letní prázdniny sice končí, golfová sezóna ale jede dál. Během posledního srpnového víkendu se uskutečnil další oblíbený turnaj Prosecco Cup. Již před startem mohli hráči ochutnávat prosecca, sýry a další italské delikatesy. Na jamce č. 11 bylo pro hráče nachystáno pohoštění v podobě kanapek a taktéž ochutnávka prosecca.  A i když předpověď počasí slibovala déšť, celý den nepadla na hřiště ani kapka a hráči si tak mohli užít skvělý golfový den na jako vždy perfektně připraveném hřišti.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,
 
rádi bychom Vás pozvali na letošní Mistrovství GCSO na rány, které se bude konat v sobotu 10.09.2022 a v neděli 11.09.2022 s postupným startem od 8:00 (možnost změny času v závislosti na počasí).
Startovné je 200,- Kč za každý den a pro členy GCSO s nezaplaceným ročním fee je hrací fee 1.000,- Kč.
Jako občerstvení pro Vás bude připraven oběd po hře formou výběru ze tří jídel.
Přihlásit se můžete ZDE
 
Těšíme se na Vás v sobotu 💚⛳️

Vážení členové klubu, přátelé golfu,


rádi bychom Vás pozvali na letošní šestý klubový turnaj President Cup, který se bude konat v sobotu 03.09.2022 s cannon startem v 10:00 hod.

Startovné je 300,- Kč a pro členy GCSO s nezaplaceným ročním fee je hrací fee 1.000,- Kč.

Jako občerstvení pro Vás bude připravena snídaně před zahájením turnaje, občerstvení na jamce č.11 a odpolední raut po hře.

Přihlásit do turnaje se můžete ZDE

 

Těšíme se na Vaši návštěvu😊⛳️🏌🏼‍♀️🏌🏼💚

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás pozvali na další klubový turnaj PROSECCO CUP -http://www.prosekarna.cz/, který se bude konat v neděli 28. srpna 2022 s postupným startem od 9:30. Startovné je 700,- Kč a pro členy GCSO s nezaplaceným ročním fee je hrací fee 1000,- Kč.


Druhá polovina golfové sezony je již v plném proudu a spolu s ní proběhl o víkendu v sobotu 13.srpna letošní čtvrtý klubový turnaj O pohár starostky Dolního Rychnova.

Stejně tak, jako i v loňském roce, bylo načasování turnaje opět perfektní. Pršet začalo až po vyhlášení výsledků a jelikož bylo hřiště opět výborně připraveno, tak si všichni hráči užili skvělý den na golfovém hřišti. Odpoledního vyhlašování se již tradičně zúčastnila paní Anna Klímová, starostka obce Dolní Rychnov, které během předávání asistovala i paní Drahomíra Vrzalová, místostarostka obce Dolní Rychnov.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

letošní golfová sezona běží v plném proudu a v sobotu 16.7. proběhl letošní třetí klubový turnaj JuCad Open, který je mezi hráči velmi oblíbený. Svědčí o tom i počet přihlášených účastníků, jelikož byla naplněna maximální kapacita turnaje, tj. 96 hráčů. Každý z hráčů dostal již během registrace malý dárek od firmy JuCad.

Zahájení turnaje doprovázelo sluníčko a vzhledem k teplotě o poznání nižší v porovnání s předchozím klubovým turnajem, to vypadalo na skvělé golfové počasí. A i když se hráči občas museli vypořádat s větrem a slunce se krátce po startu schovalo za mraky, turnaj samotný se obešel bez deště. Po návratu z hřiště si hráči zpříjemnili čekaní na vyhlášení skvělým obědem.

Vážení členové klubu,

rádi bychom Vás pozvali na letošní třetí klubový turnaj JuCad CUP, který se bude konat v sobotu 16.7.2022 s CANON startem v 10:00. Startovné je 450,- Kč a pro členy GCSO s nezaplaceným ročním fee je hrací fee 1000 Kč. Jako občerstvení bude pro Vás připravena snídaně formou bufetu a oběd po hře, který si budete moci vybrat z následující nabídky:

 • Hovězí rumpsteak s pečenými bramborami Grenaille
 • Grilovaná chobotnice s rukolovým salátem
 • Svíčkova na smetaně s houskovým knedlíkem

Přihlásit na turnaj se můžete ZDE 

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,
chtěli bychom Vás informovat, že z důvodu konání 3.Ligy družstev mužů 2022 bude naše hřiště od 8. do 10. července uzavřeno. Nebude možno hrát ani v neděli v podvečer, protože turnaj bude probíhat do večerních hodin. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit začátkem příštího týdne.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat, že z důvodu konání Národního mistrovství ČR žáků a kadetů 2022 bude hřiště od 28.6. do 1.7. uzavřeno. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit o víkendu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

letošní golfová sezóna je již v plném proudu a i v tomto měsíci se uskutečnil jeden z našich tradičních turnajů. V sobotu 18.6. proběhl již 15. ročník oblíbeného turnaje Perla Cup, jehož partnerem je Obchodní dům Perla. Do turnaje se přihlásilo více než 70 účastníků. Již od samotného startu se všichni hráči potýkali s enormně vysokou teplotou, jenž dosáhla až 34 stupňů. Hřiště bylo výborně připraveno a i přes vysokou teplotu panovala mezi všemi hráči výborná nálada.

Po návratu z rozpáleného hřiště čekalo na všechny odvážné účastníky občerstvení s grilovaným selátkem a o doprovodný program se postaral výborný italský zpěvák Alberto Colucci, jehož vystoupení trvalo až do pozdních hodin.

 Velké poděkování patří Obchodnímu domu Perla a panu Romanu Baťkovi za pomoc při pořádání turnaje, ceny věnované do turnaje a také za zajištění doprovodného programu. Těšíme se na spolupráci v následující sezóně při 16. ročníku turnaje Perla Cup.

Zároveň Vás všechny zveme na další klubový turnaj JUCAD Cup, jenž se uskuteční 16. července 2022.

Vážení členové klubu,

rádi bychom Vás pozvali na letošní druhý klubový turnaj PERLA CUP XV., který se bude konat v sobotu 18.6.2022 s CANON startem v 10:00. Startovné je 500,- Kč a pro členy GCSO s nezaplaceným ročním fee je hrací fee 1000 Kč. Jako občerstvení bude pro Vás připravena snídaně, oběd po hře formou rautu a selátko. O odpolední zábavu se postará italský zpěvák, proto budeme rádi, když s námi alespoň chvíli posedíte a užijeme si společné příjemné sobotní odpoledne.

Přihlásit na turnaj se můžete ZDE 

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

letošní golfová sezona začala a s ní přišel i první klubový turnaj v tomto roce. Po dvouleté pauze se vrátil oblíbený Permon Cup, jenž se u nás konal už po dvanácté. Turnaj hraný formou Texas Scramble přilákal 30 dvojic. Hráči se během celého kola potýkali se silným větrem, ale díky slunci to i tak byl příjemný golfový den. Ze všech dvojic byla tou nejúspěšnější, s počtem 66 ran bez vyrovnání, dvojice Zdeněk Šouta a Michal Petráš. Vítězem losování o hlavní cenu v podobě 50l sudu piva značky Permon se stal pan Miroslav Miškovský.

Tímto děkujeme sokolovskému pivovaru Permon a panu Michalu Sásovi za ceny věnované do turnaje a těšíme se na spolupráci v následující sezóně při 13. ročníku turnaje Permon Cup.

Všichni jste srdečně zváni na další klubový turnaj Perla Cup XV., který se bude konat 18. června 2022.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás pozvali na letošní první klubový turnaj PERMON CUP XII. - Texas Scramble dvojic, který se bude konat v sobotu  21.05.2022  s CANON startem v 10:00.

Startovné je Kč 450,- a pro členy GCSO s nezaplaceným ročním fee je hrací fee Kč 1000,-.  

Jako občerstvení bude pro Vás připravena snídaně formou bufetu a oběd po hře formou výběru z následujících tří jídel:

1) Telecí ragú s domácím špekovým knedlíkem,
2) Steak z vepřové kotlety na grilu se šťouchaným bramborem,
3) Chobotnice s rukolovým salátem a rajčaty.

 

Přihlašovat se můžete pomocí následujícího odkazu:

PERMON - přihlášení

Požadavky na sestavení dvojic a flightů zasílejte prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. popřípadě nahlašte na recepci.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás pozvali na letošní první zahajovací turnaj Golf Sokolov Open, který se bude konat v sobotu 30.4.2022 s CANON startem v 9:30. Startovné je 450,- Kč a pro hráče, kteří nemají zaplacené roční hrací fee je turnajové fee 900,- Kč.

Jako občerstvení bude pro Vás připravena snídaně formou bufetu a oběd po hře, který si můžete vybrat z následující nabídky:

 • Jelení ragu na červeném víně s domácím špekovým knedlíkem
 • Grilovaný candát se salátem z černé čočky
 • Hovězí roštěná s hříbkovou omáčkou a šťouchaným bramborem

Do turnaje se můžete přihláset zde:

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/prihlaseni-odhlaseni-z-do-turnaje?tournamentId=686055143

Těšíme se na Vaši návštěvu.

LSGT 2022 (14. ročník)

Letošní rok je 14. ročníkem oblíbené meziklubové soutěže seniorů golfových klubů hrajících na 18jamkových hřištích v regionech KV, Plzeň a rovněž tří nedalekých hřišť v SRN. Na tuto soutěž jsou zváni všichni aktivní senioři, kteří si rádi zahrají za snížený TEE poplatek na kvalitních golfových hřištích a kteří tímto využívají možnosti porovnání svých výkonů s ostatními vrstevníky. Dlouhodobě se v soutěži týmů GCSO daří obhajovat 1. místo a v soutěži jednotlivců se vždy na předních místech žebříčků umístí golfisté a golfistky GCSO. 

Pravidla, aktuální žebříčky jednotlivých soutěžních kategorií soutěže a případné další aktualizace jsou zapsány v: https://www.seniorgolftour.cz/lsgt/?nav=home

Rozpis turnajů letošní regionální soutěže LSGT (série 12 turnajů + závěrečný v Sokolově) je uveden v kalendáři - viz: https://www.seniorgolftour.cz/lsgt/?nav=list

Finále LSGT (vyhlášení konečných výsledků a předání cen) bude realizováno 13.9.2022 na našem hřišti (Sokolov, canon start). Zde bych ráda doplnila, že se od letošního ročníku ruší dřívější podmínka registrace - odehrání min. 5 turnajů LSGT 2022 - s tím, že v případě nutnosti redukce přihlášených bude brán ohled na počet odehraných turnajů.

Věřím, že výše uvedené skutečnosti budou seniorům CGSO motivací a výzvou pro početnější účast na turnajích LSGT a tím i možnost získání více bodů k obhájení držení putovního poháru v Sokolově.

Hezkou hru přeje garant LSGT / Jaroslava Lukáčová, duben 2022

........................................................

Meziklubový turnaj seniorů mezi GCFL / Hazlov a GCSO /Sokolov - sezóna 2022

I v letošním roce je v plánu odehrání dvou turnajů Sokolov vs. Hazlov. 1. kolo tradičního 2kolového turnaje bude odehráno na hřišti v Sokolově (cca červen 22). 2. závěrečný turnaj s vyhodnocením, občerstvením a předáváním putovního poháru a cen nejúspěšnějším hráčům bude odehrán v září v Hazlově. Tímto zvu všechny sokolovské seniory, aby pomohli svou hrou obhájit držení putovního poháru v Sokolově.  

Hezkou hru všem aktivním golfistům v sezóně 2022.

Jaroslava Lukáčová

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás potěšili zprávou, že díky příznivému počasí jsou práce na hřišti v plném proudu a v pondělí 21. 3. 2022 pro Vás otevíráme hřiště včetně tréninkových ploch. Prosíme Vás o dodržování golfové etiky, hlavně o vracení „řízků“ zpět na místo a vypichování pitchmarků na greenech. Dále Vás prosíme na Driving rangi odpalovat pouze z rohoží. Na hřišti budou ještě probíhat nadále přípravné práce na nadcházející sezonu, a proto do odvolání můžete využít zvýhodněného green fee 800,- Kč, pro studenty a děti do 18 let platí green fee 400,- Kč a pro seniory od 60 let je zvýhodněné green fee 600,- Kč. Toto se nevztahuje na hráče s uhrazeným ročním hracím poplatkem.

V pondělí 21. 3. 2022 tedy pozastavujeme provoz indooru.

Zapůjčení E-carts zatím není možné. Děkujeme za pochopení.

Provozní doba recepce od 21.3. bude od 8:00 do 17:00.

Provozní doba restaurace od 21.3. bude od 8:00 do 22:00.

Přejeme Vám úspěšné zahájení letošní golfové sezony a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Vážení členové,

rádi bychom Vás pozvali na valnou hromadu Golf Clubu Sokolov, která se bude konat 30.3.2022 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově. Program valné hromady najdete níže.

Těšíme se na Vaši účast.

Program jednání valné hromady:

 1. Zahájení
 2. Volba orgánů valné hromady
 3. Volba 2 členů výboru
 4. Zpráva o činnosti GCSO, zpráva STK, zpráva GCM
 5. Zpráva o hospodaření za rok 2021
 6. Zpráva revizní komise za rok 2021
 7. Schválení zprávy o hospodaření za rok 2021
 8. Návrh rozpočtu na rok 2022
 9. Schválení rozpočtu na rok 2022
 10. Diskuse

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás informovali o činnosti v GCM během zimních měsíců. Od ledna probíhají na indooru v GCSOK dětské tréninky pod vedením Ing. Tomáše Matouška a Ing. Viki Handrychové. Vzhledem k současným vládním nařízením je účast mládeže nízká z důvodu častých karantén. Výhodou pro zúčastněné pak bývá téměř individuální možnost přípravy s viditelným posunem po tréninku. Pro trénink dětí jsme již při letní přípravě začali příležitostně používat privátní profesionální vybavení Trackman. Při zimních trénincích je Trackman téměř vždy součástí výuky a junioři tak mají profesionální podmínky. Věříme, že se to na jejich zimní přípravě odrazí a s nastupující sezónou se již začnou účastnit turnajů. Plánujeme přiblížení turnajových možností pro děti jejich rodičům a vysvětlit jim přínos účastí, i když víme, že začátky jsou velmi náročné.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat o pracovní době během svátků. Restaurace, recepce i indoor budou od 24. 12. 2021 do 2. 1. 2022 uzavřeny. 31.12. proběhne Silvestrovský odpal a poté se na Vás budeme těšit v Novém roce, kdy Vám od 3. 1. 2022 budeme zase plně k dispozici.

Děkujeme za pochopení.

 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o otevření indooru s platností od 7.12.2021 a to za následujících podmínek.

Otevírací doba indooru bude každý den od 10:oo do 20:oo hod.

Před hrou si musíte zakoupit žetony v recepci nebo na baru restaurace. Rádi bychom Vás upozornili, že žeton je přesně časově omezen na dobu 1 hodiny.

Ceny za žeton:

Pondělí - Neděle   Kč 100,-/hod.  

Rezervace hry na indooru si musí hráči uskutečňovat prostřednictvím portálu Tee Time – www.teetime.cz- Rezervace – Sokolov – Simulátor. 

V indoorové sezoně 2021/ 2022 Vám přejeme HEZKOU HRU a těšíme se na Vás !!!!

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat o uzavření hřiště včetně všech tréninkových ploch s platností od 29. 11. 2021. Děkujeme Vám za Vaši přízeň v letošní sezoně a budeme se na Vás těšit na jaře.

Děkujeme za pochopení.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat o aktuálním dění Golfového centra mládeže, které existuje v našem klubu již od roku 2006 a během svého fungování vychovalo spoustu nadějných golfistů. Budeme velice rádi, pokud byste z řad svých rodin a známých k nám přilákali děti a mládež a my je seznámíme s golfovou hrou a se vším, co je s golfem jako takovým, spojené. Veškeré vybavení Vám pro Vaše děti v začátcích zapůjčíme a pokud by děti našly v golfu zalíbení, velice rádi Vám pomůžeme s výběrem vybavení pro jejich další pokračování. Vstupní poplatek do Golf Clubu Sokolov činí 1 Kč,-Roční členský poplatek, který činí 200,- Kč (0 - 14 let), se do konce roku 2021 pro nově příchozí členy promíjí. Pro mládež 14 - 18 let činí tento poplatek 1 400,- Kč. Během celého roku u nás probíhají dvakrát v týdnu tréninky a poplatek činí 2 500,- Kč.

 Těšíme se na setkání s Vámi i s Vašimi dětmi

dovolujeme si Vás tímto informovat, že v pondělí 25.10.2021 bude probíhat na jamkách č.1. - 9. hloubková aerifikaceV úterý 26.10.2021 bude probíhat hloubková aerifikace na jamkách č. 10. – 18. Z důvodu této podzimní údržby hřiště přecházíme na podzimní ceny za fee a to poskytnutím slevy 50% z ceníkových cen. Není možné využít dalších slev, voucherů apod. Doufáme, že těchto výhod využijete a ještě si vychutnáte konec letošní sezony a zároveň děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás pozvali na letošní valnou hromadu, která musela být z důvodu pandemie přesunuta na pozdější termín.

POZVÁNKA

na valnou hromadu Golf Club Sokolov

Výkonný výbor Golf Club Sokolov svolává valnou hromadu, která se koná dne 21. 10. 2021 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově.

 

Program jednání valné hromady:

 1. Zahájení
 2. Volba orgánů valné hromady
 3. Zpráva o činnosti GCSO, zpráva STK, zpráva TCM
 4. Zpráva o hospodaření za rok 2020
 5. Zpráva revizní komise za rok 2020
 6. Schválení zprávy o hospodaření za rok 2020
 7. Návrh rozpočtu na rok 2021
 8. Schválení rozpočtu na rok 2021
 9. Diskuse

Výkonný výbor Golf Club Sokolov

Letošní sezona se blíží k závěru a poslední plánovanou klubovou akcí bylo již tradiční Mistrovství klubu ve hře na rány. Jde o dvoudenní turnaj, kde se stává vítězem hráč, který nahraje nejméně ran bez odečtu hcp. Turnaj má čtyři kategorie - muži, ženy, senioři a seniorky.

Sezona se nám pomalu přehoupla do své podzimní části a jako první zářijová klubová akce byl turnaj s názvem President Cup. Turnaj je každoročně velmi oblíbený a ani letos tomu nebylo jinak a na akci se sešla téměř stovka hráčů. 

Letošní sezona se nám přehoupla do své druhé poloviny a o víkendu se konal další kloubový turnaj. V minulém roce jsme se vrátili k tradici pořádání turnaje o pohár starostky Dolního Rychnova a tak letos proběhl další ročník.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás informovali o aktuálním dění na golfu v Sokolově. Počasí nám dovolilo dokončit nejnutnější práce na hřišti a tak můžeme již od soboty 27.3.2021 otevřít hřiště.

Po celý týden se hraje za zvýhodněné fee 700,-.

Važení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat o uzavření hřiště a všech tréninkových ploch a to od 23.12.2020. Děkujeme za respektování tohoto nařízení a přejeme Vám za kolektiv Golf Sokolov krásné prožití vánočních svátků a těšíme se na Vás v příštím roce.

 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření driving range a to s platností od 9.12.2020 a zároveň tímto dnem začíná provoz indooru a to za následujících podmínek. Hřiště je nadále otevřeno.

Otevírací doba indooru bude každý den od 10:oo do 20:oo hod.

Poslední klubovou akcí bylo také letos Mistrovství klubu na rány. Turnaj se konal 19. - 20. září na hřišti v Sokolově za krásného slunečného počasí, ale hru golfistům znepříjemňoval silný vítr. Hřiště bylo ve skvělé kondici. Jen rychlost greenů a některé přísné pin pozice dělaly hráčům problémy. Podmínky měli všichni stejné a vzhledem k tomu, že se jedná o Mistrovství klubu, pak ti nejlepší musí prokázat své herní umění.

Ve dnech 6. – 8.9.2020 tři členové našeho klubu Pavel Beran, Jan Stariat a Ladislav Šulda hráli s českou seniorskou reprezentací zápas Německo vs. Česko. Utkání se hrálo poblíž Hamburku v krásném, ale náročném golfovém resortu GREEN EAGLE, pravidelně pořádajícím soutěže EPGA.

Letní prázdniny se pomalu blíží ke konci a my máme za sebou i letošní šestý klubový turnaj s názvem President cup. Turnaj bývá pravidelně zaplněn do posledního místa a také letos tomu nebylo jinak. Do turnaje se přihlásilo 100 hráčů, včetně pozvaných hostů presidenta klubu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,  

rádi bychom Vás pozvali na turnaj Sokolovská 18ka, který se bude konat v sobotu 1. 8. 2020 s CANON startem  v 10:00 hodin.

V rámci turnaje bude probíhat i den otevřených dveří od 10:00 do 13:OO . Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by si rád zkusil odpálit pár míčků s našimi trenéry, neváhejte je pozvat. Velice rádi je u nás přivítáme.

Letošní sezona se pomalu dostává do normálních kolejí a také klubové akce si můžeme užít bez omezení způsobených nepříjemnou epidemií. V letošní sezoně jsme se vrátili k tradičnímu turnaji o Pohár starostky Dolního Rychnova.

POZVÁNKA

na valnou hromadu Golf Club Sokolov

Výkonný výbor Golf Club Sokolov svolává valnou hromadu, která se koná dne 25. 6. 2020 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

 
máme pro Vás nové zprávy týkající se chodu golfových hřišť. Od 20. 4. 2020 je opět možné sestavovat flighty o čtyřech hráčích. Podmínkou je přísné dodržování odstupu všech hráčů min. 2 metry jako tomu bylo doposud. Nošení roušek na hřišti není povinné.
 
Po dobu epidemiologických opatření jsme pro Vás zlevnili půjčovné Ecarts na 500,-. Pořád ale platí možnost pouze jeden hráč na autíčku.
 
Od příštího týdne bude pravděpodobně otevřena také recepce. Na letošní sezonu jsme pro vás objednali novou kolekci oblečení a bot od firmy FOOTJOY. Neváhejte si přijít vybrat nějaký nový kousek do svého golfového šatníku. Ceny jsou velmi příznivé.
 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

od dnešního dne je pro Vás otevřený Driving Range. Dodržujte prosím i zde rozestupy min. 2 metry a odpalujte pouze z rohoží nebo z vyznačeného pásu na trávě.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

jak jistě všichni víte, golf byl zařazen mezi sportovní aktivity, které v dnešní nelehké době dostaly zelenou. Zatím bude vše probíhat v omezeném režimu, ale věříme, že všichni společně budeme dodržovat daná pravidla a vyhneme se tak nějakým nepříjemným sankcím.

Usnesením vlády ČR č. 214, ze dne 15.03.2020 vláda ČR ZAKAZUJE přítomnost veřejnosti v provozovnách poskytovatelů služeb – vnitřní i venkovní sportoviště. Z těchto důvodů je toto zařízení UZAVŘENO. Každý, kdo poruší zákaz, se vystavuje nebezpečí zákonného postihu (až 3 miliony KČ či trestní stíhání).

V případě zjištění nových informací Vás budeme neprodleně informovat zde na stránkách a emailem. V případě dalších dotazů kontaktujte Tomáše Skleničku.

Děkujeme za pochopení.

POZVÁNKA

na valnou hromadu Golf Club Sokolov

Výkonný výbor Golf Club Sokolov svolává valnou hromadu, která se koná dne 25. 6. 2020 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově.

 

Výkonný výbor Golf Club Sokolov svolává valnou hromadu, která se koná dne 25. 3. 2020 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově.

RESTAURACE

23.12. - 26.12. - ZAVŘENO

27.12.             - OTEVŘENO

28.12. - 29.12. - ZAVŘENO

30.12. - 31.12. - OTEVŘENO

1.1. - 14.1.      -  ZAVŘENO

 

RECEPCE

20.12 - 14.1. - ZAVŘENO

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření hřiště a to s platností od 18.11.2019. Zároveň tímto dnem uzavíráme driving range i ostatní cvičné plochy.

Od 18.11.2019 je pro vás otevřen indoor v prostorách klubovny. 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v příští sezoně.

Vážené seniorky, senioři a přátelé golfu,

v pátek 4.října se uskutečnil již 9. ročník dovednostních soutěží v netradičních golfových disciplinách o titul Doveda 2019. Účastníci byli vesměs ti tradiční, kteří se chtěli zúčastnit a pobavit se. Našli si proto i čas.

Vážené seniorky a senioři – golfisté,

ačkoliv se to ještě nemusí zdát tak zřejmé, golfová sezona 2019 se pomalu chýlí ke konci a zároveň se přibližuje klání o genderově zcela vyvážený titul Doveda 2019. Letošní ročník, v pořadí 9. (slovy: devátý) se uskuteční v pátek 4. října 2019 od 16.00 hodin.

Poslední letošní klubovou akcí bylo dvoudenní mistrovství klubu na rány. Do letošního klání se zapojilo téměř 50 hráčů, kteří byli rozděleni do čtyř kategorií - muži, ženy, senioři a seniorky. Mezi ženami bylo od začátku jisté, že se bude rozhodovat mezi Bárou Plesníkovou a Jessicou Saksonovou. Jessica rozehrála první kolo výborně, když zaskórovala hned na prvních dvou jamkách a byla dvě rány pod par. Zlomový moment celého souboje přišel na jamce číslo 6 a 7. Zřejmě díky špatnému rozhodnutí a nevyužití možnosti dropování zahrála na jamce číslo šest rovných deset ran a na jamce číslo sedm přidala další tři rány navíc. Souboj nevzdala a dohrála kolo za 86 ran. Bára toho během prvního kola moc nepokazila a do klubovny se vrátila se skóre 78 a náskokem 8 ran. Během druhého kola Bára ještě zlepšila svůj sobotní výkon. Uhrála kolo za skvělých 75 ran a obhájila tak loňský titul mezi ženami. Na druhém místě skončila Jessica Saksonová a třetí místo patří Blance Konečné. 

Poslední srpnový víkend patřil na sokolovském hřišti jednomu z nejvyhledávanějších turnajů mezi našimi členy a tím byl President cup. Letos se konal již 14. ročník. Na turnaj se přihlásilo 90 hráčů a všichni bez jediné omluvenky dorazili.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,  

rádi bychom Vás pozvali na turnaj Sokolovská 18ka, který se bude konat v sobotu 17. 08. 2019 s CANON startem 10:00 hodin.

Během víkendu se hrálo na hřišti v Hazlově druhé kolo II. ligy družstev mužů a žen. Muži vstupovali do druhého kola ze čtvrtého místa. Mezi jednotlivými družstvy na třetím až šestém místě byl však velmi malý bodový rozestup. Muži po kvalitních výsledcích z pátečních bojů o jedinou ránu neudrželi čtvrté místo a v sobotních jamkovkách bojovali o pořadí na 5. - 8. místě. O víkendu však zabojovali a oba dny zvládli úspěšně a skončili tak ve velké konkurenci na krásném 5. místě.

Období prázdnin a letních dovolených už začalo, ale golfová sezona je stále v plném proudu. Letošním již čtvrtým klubovým turnajem byl hráči velmi oblíbený turnaj s názvem JUCAD Open. Letošního druhého ročníku se zůčastnilo téměř 80 hráčů. Původní počet přihlášených byl mnohem vyšší, ale deštivá předpověď počasí mnohé hráče odradila od své účasti.

Přidáváme odkaz na fotoalbum z úžasného turnaje, který pořádala naše nejmileší marshalka Věrka. Fotoalbum najdete ZDE.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rozlosování jamkovky na letošní sezonu najdete ZDE.

Všem účastníkům přejeme hezkou hru.

Golfová sezona se dostává do plného proudu, hřiště je již ve velmi dobré kondici a za námi je také druhý letošní klubový turnaj. V sobotu se uskutečnil turnaj s názvem LASTING Cup, který přilákal téměř 70 hráčů. Každý z účastníků hned při registraci obdržel malý dárek a tak nikdo neodcházel z turnaje s prázdnou. Počasí bylo dopoledne slunečné, ale během dne se přihnala nad sokolovské hřiště bouřka a bylo tak potřeba turnaj na necelou hodinu přerušit. Hráče přerušení hry nijak nezaskočilo a po opětovném zahájení se mohlo za slunečného počasí pokračovat dál ve hře. Po dohrání bylo pro hráče připraveno pohoštění a mohli si tak zkrátit čekání na vyhlášení výsledků. Vítězové jednotlivých kategorií a vítězové vložených soutěží si odnesli krásné ceny od firmy Lasting a všichni ostatní si, doufáme, odnesli alespoň příjemné golfové zážitky.
Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na Vás na dalším klubovém turnaji, který se bude konat 22. 6. 2019

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat, že pro Vás připravujeme jako každý rok celoroční jamkovku jednotlivců (muži, ženy). Přihlásit se můžete na recepci GCSO do 20. 5. 2019.  Propozice naleznete ZDE

Koncem března jsme se s dětmi ze 3. ZŠ v Sokolově připojili k akci "Se školou na golf". Akce se konala v Karlových Varech v hale míčových sportů a hlavní tváří se stal olympijský vítěz a nynější golfový profesionál Roman Šebrle. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť k vyzkoušení golfové hry a vše jim rádi vysvětlili golfový trenéři z našeho kraje. 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás potěšili zprávou, že se chystáme v sobotu 16.března otevřít hřiště. Cvičné plochy zůstávají nadále uzavřeny z důvodu údržby. Prosíme Vás o dodržování golfové etiky, hlavně vracení řízků zpět na místo a vypichování na greenech. Do odvolání můžete hrát celý týden za zvýhodněné green fee Kč 800,- a senioři nad 60 let za Kč 600,- - další slevy se nedají využít.

Vzhledem ke stavu hřiště nebude možné zapůjčení E-carts.

Na hřiště budou puštěni pouze hráči s uhrazeným ročním hracím poplatkem. Ostatní si zaplatí uvedené jednorázové green fee. 

Provozní doba recepce od 16.3. : 8.00 – 17.00

Provozní doba restaurace  od 16.3. : 8:00 - 21:00 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vážené golfistky a golfisté, letošní 11. roč. regionální soutěže LSGT (série 11 turnajů) bude zahájen 21.5. na Darové. Pro letošní soutěž jsou upravena pravidla s cílem zlepšit plynulost hry - sestavování startovní listiny dle akt. HCP, eliminovat případy neomluvených neúčastí po jejím zveřejnění, aj.Finále LSGT (vyhlášení konečných výsledků a předání cen) bude realizováno 16.9. na Dýšině (canon start). Další informace jsou popsány a pravidelně aktualizovány v databázích:
http://www.seniorgolftour.cz/lsgt/?nav=home

 

Vážení členové,

rádi bychom Vás pozvali na valnou hromadu Golf Clubu Sokolov, která se bude konat 27.3.2019 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově. Program valné hromady najdete níže.

Těšíme se na Vaši účast.

Vážení členové,

poplatky na sezónu 2019 najdete ZDE.

Děkujeme a těšíme se na setkání během sezóny.

Moc si vážíme, že jste v tak hojném počtu s námi přišli zakončit rok 2018 a těšíme se, že Vás budeme potkávat i v roce 2019⛳️?
Přejeme všem jen to nejlepší v roce 2019

RESTAURACE

22.12. - 27.12. - ZAVŘENO

28.12. - 31.12. - OTEVŘENO

1.1. - 2.1. -        ZAVŘENO

 

RECEPCE

17.12 - 13.1. - ZAVŘENO

Vážení členové klubu, přátelé golfu, 

dovolujeme si Vás tímto informovat, že v pondělí 22.10.2018 bude probíhat na jamkách č.1. - 9. hloubková aerifikace. Hřiště bude hratelné pouze na druhé devítce.

V úterý 23.10.2018 bude probíhat hloubková aerifikace na jamkách č. 10. – 18. Pro hru budete moci využít první devítku.Z důvodu této podzimní údržby hřiště přecházíme na podzimní ceny za fee a to poskytnutím slevy 50% z ceníkových cen. Není možné využít dalších slev, voucherů apod. Doufáme, že těchto výhod využijete a ještě si vychutnáte konec letošní sezony a zároveň děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Poslední neděli v září se konal na hřišti v Sokolově již 11. ročník charitativního turnaje. Turnaj vznikl před 11 lety z myšlenky Martina Loukoty a stal se již tradičním rozlučkovým turnajem na sokolovském hřišti. Na turnaji se vybere startovné a celá vybraná částka se předá nadaci Andělská křídla. Krásná myšlenka, vždy krásně připravená akce s doprovodným programem, ALE ……………….

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 23 hráčů. Z toho 11 hráčů ze Sokolova. Strašně smutná realita, která nás všechny hodně mrzela. Vzhledem k počtu cca 500 členů ( z toho přes 200 hrajících) je to a promiňte mi to slovo, dost ubohé. Startovné 750,- není nijak závratná částka, navíc když vím, že přispívám na dobrou věc. Možná by se dala pochopit neúčast hráčů, kdyby počasí bylo nějak nevlídné, ale hrát 30. září v tričku, je více než příjemné. Pořád si kladu otázku, „Proč sakra ty lidi nepřišli???“, ale to už je teď stejně jedno. My, co jsme dorazili, jsme si to všechno krásně užili, máme dobrý pocit z toho, že jsme trošičku pomohli těm, co to nejvíc potřebují a těšíme se na další ročník této super akce.

Děkuji všem, co tuto akci připravují a věnují svůj čas a energii těm, kteří to nejvíc potřebují.

Snad částka cca 35000,-, která se včera vybrala, aspoň trošku pomůže někomu zlepšit svůj ne úplně jednoduchý život.

Věřím, že příští ročník už nebudu odcházet ze stejnou otázkou v hlavě jako letos.

 

Tomáš Sklenička

 

Vážené seniorky a senioři – golfisté,

Letošní golfová sezóna je téměř za námi, zážitků z výher i proher máme ještě plnou hlavu, a tak je čas na klání v netradičních golfových disciplinách. Ještě než začne golfový ramadán – zimní půst, kdy maximálně ti nejvytrvalejší budou svými údery napínat plátno na golfovém trenažéru, je zde opět Doveda 2018, ročník osmý. Tři nejlepší v každé disciplině se dočkají hmotného ocenění a celkově nejúspěšnější účastník v kategorii seniorka/senior se budou moci nesmazatelným fixem podepsat na Dovedovu hlavu za potlesku ostatních účastníků.

Vyvrcholením letošní klubové sezony bylo Mistrovství klubu na rány. Tento turnaj je hraný na dvě kola, oba dny se sčítají čisté rány, hraje se tedy bez odpočtu hcp. Mistrovství se hraje ve čtyřech kategoriích. Muži, ženy, senioři a seniorky.

Mezi nejoblíbenější turnaje patří pravidelně President Cup a ani letos tomu nebylo jinak. První zářijovou neděli se uskutečnil již 13. ročník presidentského turnaje. Předpověď počasí z předešlých dnů nebyla příliš optimistická, ale v den turnaje se počasí umoudřilo a hráči si tak užili příjemný golfový den. Hřiště bylo skvěle připravené, během celého dne bylo nachystáno občerstvení a tak už hráčům nic nebránilo, aby se mohli soustředit na své výkony.

Prázdniny se nám přehouply do své druhé poloviny a máme za sebou také letošní pátý klubový turnaj s názvem Sokolovská "18ka".  Tento tradiční klubový turnaj byl opět pořádán za finanční podpory města Sokolov a jeho součástí byl i v letošním roce Den otevřených dveří. 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,  

rádi bychom Vás pozvali na turnaj Sokolovská 18ka, který se bude konat v sobotu 11. 08. 2018 s CANON startem v 10:00 hodin. Jako občerstvení bude pro Vás připravena snídaně formou bufetu a raut po hře.

Třetí květnová neděle patřila na sokolovském hřišti dalšímu klubovému turnaji s názvem TeeTime Store Cup. Sponzorem turnaje byla firma TeeTime Store, které patří dík za ceny do turnaje. Druhého klubového turnaje se zúčastnilo 64 golfistů.

Rozlosování jamkovky naleznete ZDE

Letošní sezona je v plném proudu a máme za sebou první letošní klubovou akci. Již tradičně je prvním klubovým turnajem PERMON Cup, který letos slavil své kulatiny. Šlo totiž o desátý ročník turnaje, který se koná za podpory sokolovského pivovaru PERMON.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat, že pro Vás připravujeme jako každý rok celoroční jamkovku jednotlivců (muži, ženy). Přihlásit se můžete na recepci GCSO do 12.5.2018.  Propozice naleznete ZDE

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás potěšili zprávou, že pokud vydrží příznivé počasí, chystáme se v pátek 30.března otevřít hřiště. Cvičné plochy zůstávají nadále uzavřeny z důvodu údržby. Prosíme Vás o dodržování golfové etiky, hlavně vracení řízků zpět na místo a vypichování na greenech. Do odvolání můžete hrát celý týden za zvýhodněné green fee Kč 690,-.

Vážení členové,

rádi bychom Vás pozvali na valnou hromadu Golf Clubu Sokolov, která se bude konat 28.3.2018 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově. Program valné hromady najdete níže.

Těšíme se na Vaši účast.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat, že recepce bude v období od 20. 12. 2017 do 14. 1. 2018 uzavřena. 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření hřiště  a to s platností od 01.12.2017.

Provozní doba recepce 8:00 - 14:00.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v příští sezoně.