Senioři GCSO

Golf Club

Friday, 26 June 2015

I v letošním roce se konal již 6. ročník turnajeo putovní pohár mezi seniory GC Sokolov a GC Františkovy Lázně. První kolo dvojzápasu se konalo 22.6.2015 a začínalo se na hřišti v Hazlově, hráčům počasí nepřálo, a tak jediný golfista, který dokázal zlepšovat, byla paní Šárka Šestáková ze Sokolova, které tímto gratulujeme. Sokolovští hráči zvítězili na hřišti soupeřů v poměru 111:82 brutto bodů, podrobné výsledky si můžete prohlédnout zde……. Druhé kolo se bude hrát v Sokolově dne 8. září 2015, všichni jste srdečně zváni.

Výsledky naleznete zde

 

Golf Club

Monday, 27 April 2015

Rozpis turnajů senioři 2015

 

Golf Club

Monday, 27 April 2015

Podmínky naleznete zde

 

Golf Club

Monday, 27 April 2015

Vážené seniorky a senioři,

zveřejňujeme informace k turnaji pro seniory v Berouně:

  • Termín hry je v pondělí 13.7.2015.
  • Start turnaje bude v návaznosti na počtu osob, nejpozdější start posledního flightu bude do 10:50 hod.
  • Cena green fee 1.000,-/osobu.
  • Max. kapacita turnaje 48 osob.
  • Doprava autobusem zdarma, odjezd bude od klubovny.
  • Pro zájemce z řad hráčů bude zajištěn oběd (max. do částky 150 Kč).

Vzhledem k tomu, že potřebujeme nahlásit počet hráčů, napište nám, zda se hry v Berouně zúčastníte

a zároveň napište, zda budete chtít objednat i oběd.

Hra v Berouně je přednostně určena pro hráče seniory s hlavním členstvím v našem klubu, pokud zbydou volná místa, budou doplněna o zájemce s druhým členstvím.

Svůj zájem zašlete do 30.5.2015 na emailovou adresu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it nebo zavolejte na tel. +420 602 419 046.

Přejeme všem úspěšnou golfovou sezonu a ať nám to lítá :-)

Světlana a Vláďa Sojkovi

 

Golf Club

Tuesday, 04 November 2014

Posledního října při končícím odpoledni se uskutečnil již 4. ročník o seniora a seniorku Dovedu. Netradiční soutěže byly hrány usilovně a se zaujetím, se střídavými úspěchy jednotlivců, kdy i náhoda hrála svoji větší roli než obvykle. Vzhledem k tomu, že výsledky neměly vliv na hendikep hráčů, tak i případný nezdar byl přijímán s pokorou.

Soutěže nešlo předem natrénovat, neb kdo procvičuje hru s využitím druhé hemisféry, pat s jednou rukou v ..., přihrávku v sedu ze židle, nízký a dlouhý čip s podstřelením branky či odpal 5-ti míčků na čas s rotací před každým odpalem??

Poté jsme v klubovně vyhodnotili vítěze jednotlivých soutěží a po jejich obodování určili celkové vítěze letošního ročníku. Seniorkou Dovedou se stala paní Jaroslava Lukáčová a seniorem Dovedou je pan Vladimír Sojka - oběma blahopřejeme.

Společná fotografie s vnitřním mottem "touha a rovnováha" vyjadřuje dobrou náladu všech účastníků.

P. Klika

 

 

 

Golf Club

Wednesday, 04 June 2014

Dne 2. června 2014 se uskutečnilo na hřišti v Sokolově první kolo dvojzápasu již 5. ročníku o putovní pohár mezi seniory GC Sokolov a GC Františkovy Lázně. Do výsledku jednotlivých družstev se počítají 4 nejlepší výsledky brutto mužů a 2 nejlepší brutto výsledky žen.
 
Do druhého kola, které se bude hrát v září v Hazlově bude vstupovat Sokolovský tým s náskokem 3 bodů, protože na domácím hřišti zvítězil v poměru 97 : 94
 
Za obdiv stojí výsledek paní Jarky Lukáčové, která zahrála 18 brutto bodů při 45-ti netto!! Blahopřejeme.
 
 
p.k.
 

Golf Club

Thursday, 31 October 2013

V neděli 27.října proběhl 3. ročník o Dovedu 2013 v kategorii seniorka, senior. V šesti netradičních soutěžích se účastníci utkali o tři nejlepší výsledky, které nakonec určily celkové vítěze. Největší odměnou pro vítěze bylo použití nesmazatelného pera k podpisu na hlavu Dovedy. Toto ocenění přesáhlo materiální zisk z cen v jednotlivých soutěžích, kde zvláštní oblibě se těšil krém na suchá a rozpraskaná chodidla …

Jako nejobtížnější se ukázala soutěž „Tajgrův dloubák“, kde za skutečným Tigerem dovednosti seniorů Sokolova znatelně zaostávaly…  a naopak v soutěži „ukaž svůj pič“ by měl leckterý PRO co dělat …

Po soutěžích bylo pro účastníky připraveno občerstvení a následně se zhodnotila seniorská sezóna 2013 a plány na sezónu příští.

Při rozchodu si účastníci popřáli hezký konec roku a zdravou novou sezónu!

Za účastníky

Pavel Klika

doveda2013

 Dovedové 2013: Ludmila Třísková a Pavel Klika

 doveda2013klub

 

 

Golf Club

Friday, 27 September 2013

Zcela suverénně naše seniorské družstvo obhájilo vítězství v Lázeňské seniorské golfové tour. Letošního ročníku, který se opět hrál na 9-ti hřištích Karlovarského a Plzeňského kraje a na 2 hřištích v Německu, se celkem zúčastnilo 197 mužů a 81 žen. Naše družstvo zvítězilo s výrazným náskokem 61 bodů před Alfredovem. Jak bylo na závěrečném turnaji v Hazlově moderátorem panem Rudou Komasem řečeno, je vidět, že díky dobré klubové práci bylo ze strany Sokolova vysoké hráčské, ale i početní nasazení na jednotlivých turnajích. Jeho slova potvrzují statistiky: zatímco na prvních dvou ročnících Sokolov "horko těžko" postavil do jednotlivých turnajů nezbytných pět hráčů, tak v letošním roce se do hry zapojilo celkem 38 našich seniorů a seniorek! Toto úsilí našeho družstva bylo oceněno nejen putovním pohárem pro vítěze, ale i přidělením 2 turnajů LSGT našemu resortu do příštího roku - kromě bodovaného turnaje i závěrečný vyhlašovací.

Celému družstvu gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do příští sezony

Celkové pořadí družstev:

1. GC Sokolov 945 Stb

2. GC Alfrédov 886 Stb

3. GC Karlovy Vary 883 Stb

4. GC Darovanský Dvůr 865 Stb

5. RGC Mariánské Lázně 864 Stb

6. GC Františkovy Lázně 829 Stb

7. AGC Cihelny 827 Stb

8. GK Plzeň-Dýšina 752 Stb

9. GC Kynžvart 528 Stb

seniori2013 

 

 

Golf Club

Monday, 13 May 2013

Vážené seniorky a senioři – reprezentanti,

pro ty z vás, kteří jste v loňském roce úspěšně reprezentovali sokolovský seniorský tým (účast na závěrečném turnaji v Darové, nebo kdo odehrál minimálně pět turnajů) máme připravenu drobnou odměnu – tričko s logem klubu.

Tričko si můžete vyzvednout na recepci klubu po 15. květnu.

Pěknou a zdravou golfovou sezonu přeje

P. Klika vr.

 

Golf Club

Tuesday, 07 May 2013

Vážené seniorky a senioři,

jak už jste byli informováni, ve středu 8. května budou v 16.00 zahájeny tréninky s profesionálním trenérem, panem Tomášem Matouškem. Vzhledem k projevenému zájmu z vaší strany a po dohodě s panem Matouškem bude upraven čas tréninku v sudých týdnech z 16.00 na 18.00 hodin. Liché týdny (a tedy i 8. květen) budou beze změny.

Věřím, že tato změna umožní účast i těm, pro které je v 16.00 „brzo“.

Pěknou a zdravou golfovou sezónu přeje

P. Klika vr.

 

Golf Club

Wednesday, 24 April 2013

Vážené seniorky a senioři,

ve středu 8. května 2013  v 16.00 hodin budou znovu zahájeny tréninkové hodiny s panem Tomášem Matouškem. A dále vždy každou středu v 16 hodin.

Využijte této nabídky ke zlepšení své hry.

Pěknou a zdravou golfovou sezonu přeje

P. Klika vr.

 

COME ...

... & PLAY

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

R E C E P C E 

OTEVŘENO

8:00 - 19:00

R E S T A U R A C E

OTEVŘENO

8:00 - 21:30

723 474 978

Facebook

logo_gcsoface

logo_pga

golf-fee-card

logo_gofprosim

logo_cgta

ANJ_Czech_Republic

logo_iagto