Senioři GCSO

V úterý 19.9. byl na našem hřišti uspořádán závěrečný turnaj Lázeňské senior tour, který byl vyvrcholením celé sezóny 2017 (11 turnajů + finále spojené s vyhodnocením celé túry). Začátek turnaje (81 golfistů, cannon start) byl optimisticky zahájen do mlhy, která postupně vymizela, a tak byla většina jamek dohrána za celkem příznivého počasí. Navzdory předchozím četným srážkám byl hřiště díky profesionální péči dobře připravené.

Po hře následoval raut a poté vyhodnocení a předání cen hráčům a hráčkám jednotlivých kategoriích (v 8 žebříčcích se umístilo 11 sokolovských z celkově 40 golfistů ) a dále též vyhlášení vítězného týmu (senioři GCSO obhájili vítězství - 3. rok po sobě zůstává putovní pohár v Sokolově).

Na závěr zhodnotil ředitel tour Stanislav Jánský celou letošní LSGT, poděkoval garantům zúčastněných GC/hřišť za uspořádání dílčích turnajů a nastínil plány a úpravy v propozicích LSGT pro rok 2018.