Senioři GCSO

Vážené seniorky, senioři a ostatní příznivci sokolovského golfu,

v pátek 6. října se uskutečnil za nepříznivých povětrnostních podmínek již 7. ročník dovednostní soutěže v netradičních golfových disciplinách. 24 golfových nadšenců, ochotných se pobavit a zasoutěžit, si vyzkoušelo své schopnosti zvládnout náročné discipliny, na které se nikdo nemohl dopředu připravit.

V úterý 19.9. byl na našem hřišti uspořádán závěrečný turnaj Lázeňské senior tour, který byl vyvrcholením celé sezóny 2017 (11 turnajů + finále spojené s vyhodnocením celé túry). Začátek turnaje (81 golfistů, cannon start) byl optimisticky zahájen do mlhy, která postupně vymizela, a tak byla většina jamek dohrána za celkem příznivého počasí. Navzdory předchozím četným srážkám byl hřiště díky profesionální péči dobře připravené.

Vážené seniorky a senioři – golfisté,

nepodařilo se vám v letošní sezóně dosud vyhrát prestižní turnaj, získat prestižní cenu, užít si nefalšovaného obdivu kolegů, nevadí. Vrchol sezóny se blíží a šance na zisk prestižního titulu Doveda 2017 jsou tady a jsou vyrovnané.

Dovoluji se vás pozvat na již tradiční, 7. ročník soutěže v netradičních golfových disciplinách. Tři nejlepší v každé disciplině se dočkají hmotného ocenění a celkově nejúspěšnější účastník v kategorii seniorka/senior se budou moci nesmazatelným fixem podepsat na Dovedovu hlavu za potlesku ostatních účastníků.

Druhé (závěrečné) kolo seniorského turnaje o putovní pohár bylo na sokolovském hřišti odehráno ve středu 13.9.2017. Navzdory velmi nepříznivým podmínkám (silný vítr a z počátku i dešťové přeháňky) byl turnaj dohrán. Všichni zúčastnění se během hry těšili na společné posezení a přátelské debaty v klubovně spojené s obědem po hře a po té i konečným vyhodnocením obou kol.

Dne 14.6.2017 byl v Hazlově za příznivého počasí odehrán úvodní meziklubový turnaj seniorů GCFRL proti GCSOK. Podle propozic soutěže (součet Brutto bodů 4 mužů a 2 žen za každý tým) těsně zvítězil GCSOK v poměru 105 : 101. Za Sokolov bodovali Matoušek P., Mach V., Michel P., Ondruch J., Sojková S. a Lukáčová J./Ledinská E.

Odveta a závěrečné vyhodnocení meziklubového turnaje seniorů budou uskutečněny 13.9.2017 v Sokolově.

Vážené golfistky a golfisté, pro rok 2017 jsou připravovány tyto akce:

9.ročník Regionální Lázeňská senior golf tour (LSGT)

Sezóna 12ti turnajů bude zahájena 9.5. v Alfrédově, pokračovat se bude postupně na hřištích v Darové, Sokolově, Hazlově, Karlových Varech, Stiftlandu, Dýšině, Cihelnách, Hofu, Kynžvartu a Mariánských Lázních.

Vážené seniorky a senioři,

v pátek 23. září se uskutečnil 6. ročník dovednostní soutěže v netradičních golfových disciplínách. 24 golfových nadšenců, ochotných se pobavit a zasoutěžit, si vyzkoušelo své schopnosti zvládnout náročné disciplíny, na které se nikdo nemohl dopředu připravit.

I v letošním roce se konal již 6. ročník turnajeo putovní pohár mezi seniory GC Sokolov a GC Františkovy Lázně.