GCM MLÁDEŽ

Zdravíme všechny,
Zimní tréninky končí 19. 3. a letní, venkovní tréninky začínají 18. 4. dle rozpisu skupin. Na tréninky budou přijati pouze hráči se zaplacenými členskými a tréninkovými poplatky. V případě nepříznivého počasí budeme v klubovně probírat golfová pravidla.

Od zítřka u nás začíná nábor nových mladých golfistů. Přiveďte své děti si vyzkoušet, zda je golf pro ně to pravé. Bližší informace naleznete na letáku.

Chtěli bychom Vás informovat o ukončení zimní přípravy a zahájení letních tréninků. Zimní tréninky končí 17.3. Letní tréninky začínají 19.4 dle rozpisu skupin. Na tréninky budou přijati pouze hráči se zaplacenými členskými a tréninkovými poplatky.

 

Poplatky uhraďte na účet číslo : 502502502/0300, VS rodné číslo a do zprávy pro příjemce uveďte příjmení dítěte. Více info u p. Skleničky.

Částka : Jaro – podzim     4 600,-

                Celoroční             6 900,-

Rozdělení tréninkových skupin léto 2016 - tréninky út + čt:

Kvalifikace družstev mládeže 21.6. Budeme hrát na Barboře, nastoupí: Tomas Riedl, Petra Freibergová, Jessica Saksonová, Sabina Lišková, Kamča Handrychová, Adam Juránek. Odjezd bude kolem 6,30 od klubovny, čas ještě upřesním podle startovky.