Aktuality

Nové články naleznete v sekci Senioři GCSO http://www.golf-sokolov.cz/cz/club/seniori-gcso

Poslední srpnový víkend je tradičním termínem pro konání turnaje s názvem President Cup. Kapacita turnaje je každý rok naplněna a ani letošní rok nebyl v tomto ohledu výjimečný. Turnaje se zúčastnila téměř stovka hráčů. Dva dny před turnajem vydatně pršelo, ale pro nedělní den se již počasí umoudřilo a hráči si tak mohli užít příjemné golfové chvíle na sokolovském hřišti. Nálada během turnaje byla výborná a také zahrané výsledky tomu odpovídaly.

První srpnový víkend patřil na našem sokolovském hřišti dalšímu klubovému turnaji s názvem Sokolovská „18ka“. Již sedmý ročník tohoto turnaje se konal opět za podpory města Sokolov. Město na tuto akci poskytuje finanční podporu z grantového systému. Součástí turnaje je každoročně Den otevřených dveří. Tato akce letos přilákala zhruba čtyřicet zájemců, kteří si chtěli vyzkoušet golf na vlastní kůži.

Vážení členové klubu, přátelé golfu, 

rádi bychom Vás pozvali na turnaj Sokolovská 18ka, který se bude konat v sobotu 05. 08. 2017 s CANON startem v 10:00.

V letošní sezoně jsme mezi klubové turnaje nově zařadili turnaj s názvem JUCAD Open. Turnaj sponzoruje firma Jucad zastoupená panem Maxem Bittermanem. Právě jim patří dík za krásné hodnotné ceny které do turnaje věnovali.

Jak se zdá, tak čas opravdu nejde zastavit. Většina z nás si ještě živě vybavuje zasněžené sokolovské hřiště, ale realita je již jiná. Sezona nám letí a je za námi další klubový turnaj. O víkendu se na našem hřišti konal již desátý ročník oblíbeného turnaje PERLA CUP.

Vážený členové klubu, přátelé golfu,

je nám velikou ctí zaslat Vám pozvánku a program na první turnaj Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou v roce 2017. Turnaj se uskuteční již 24. Května 2017 s canon startem v 10:00 a Vy budete mít jedinečnou možnost si s vítězkou turnaje ze série Ladies European Tour zahrát PAR 3. 

 

V sobotu 6. května se na našem hřišti uskutečnil jubilejní desátý ročník turnaje Piano Cup. Po několika studených dnech se tentokrát na hráče usmálo štěstí a všichni si zajisté užili krásné slunečné počasí. Od rána panovala mezi účastníky velmi přátelská nálada a dle reakcí po turnaji si ji všichni hráči udrželi po celý den. Na hřišti bylo pro hráče připraveno také několik vložených soutěží, které mohly zlepšit náladu i těm, kterým to golfově úplně nešlo. Po turnaji čekalo na hráče občerstvení a slavnostní vyhlášení výsledků.

Vážení členové klubu, přátelé golfu, 

rádi bychom Vás pozvali na turnaj PIANO CUP X., jehož patronem je PENZION PIANO, a který se bude konat tuto sobotu 06. 05. 2017 s CANON startem v 10:00.

Letošní golfová sezona se nám pomalu rozjíždí a je za námi také první letošní klubový turnaj. Počasí v posledních dnech spíše připomíná chladný podzim, ale všichni věříme, že jaro už je opravdu za dveřmi a brzy se dočkáme teplých slunečných dnů.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,  

rádi bychom Vás pozvali na Permon Cup IX., který se bude konat tuto sobotu 29. 04. 2017 s CANON startem v 10:00

HRAJE SE TEXAS SCRAMBLE! DVOJICE PROSÍM NAHLAŠTE NA RECEPCI.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat, že pro Vás připravujeme jako každý rok celoroční jamkovku jednotlivců (muži, ženy). Přihlásit se můžete na recepci GCSO do 8.5.2017.  Propozice naleznete ZDE

Rozlosování naleznete zde

Chtěli bychom Vás informovat, že od dnešního dne 31.3.2017 jsme otevřeli driving range včetně všech cvičných ploch.

Přejeme Vám příjemné trénování a těšíme se na Vaši návštěvu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás potěšili zprávou, že díky příznivému počasí otevíráme 15.3.2017 hřiště. Cvičné plochy zůstávají nadále uzavřeny z důvodu údržby. Prosíme Vás o dodržování golfové etiky, hlavně vracení řízků zpět na místo a vypichování na greenech. Do konce března můžete hrát celý týden za zvýhodněné green fee Kč 690,-.

Vážení členové,

rádi bychom Vás pozvali na valnou hromadu Golf Clubu Sokolov, která se bude konat 29.3.2017 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově. Program valné hromady najdete níže.

Těšíme se na Vaši účast.

Vážení členové,

poplatky na sezónu 2017 najdete ZDE. Ke změně došlo pouze u ročního hracího poplatku pro seniory nad 70 let.

Děkujeme a těšíme se na setkání během sezóny.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat, že recepce bude v období od 23. 12. 2016 do 15. 1. 2017 uzavřena. 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření hřiště  a to s platností od 30.11.2016.

Provozní doba recepce 8:00 - 14:00.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v příští sezoně.

Během uplynulého víkendu se konal poslední klubový turnaj letošní sezony a to turnaj Svatomartinská husa. I přes to, že předešlé dny počasí golfové hře úplně nepřálo, sešlo se 40 hráčů a my bychom rádi těmto odvážlivcům poděkovali, že si to s námi naposled v letošním roce na hřišti užili. Těšíme se na Vás na Silvestrovském odpalu, který se bude tradičně konat 31.12.2016 ve 12:00.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření driving range a to s platností od 9.11.2016.

Děkujeme za pochopení.

Rádi bychom Vás informovali, že o víkendu 12. - 13. 11. je možné si objednat Svatomartinskou husu u nás v Restauraci Na Golfu. Svatomartinská husa se bude servírovat s bílým / červeným zelím a bramborovým / houskovým knedlíkem. Upozorňujeme, že je nutné si husu předem objednat na tel. čísle 723 474 978 nebo na tel. čísle 606 713 135. Děkujeme za pochopení.

Chtěli bychom Vás informovat, že od dnešního dne 01.11.2016 se upravuje otevírací doba recepce od 8:00 do 16:00. Děkujeme za pochopení.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

letošní golfová sezona spěje ke svému konci a tímto bychom chtěli od dnešního dne zahájit provoz indooru a to za následujících podmínek.

Otevírací doba indooru bude každý den od 08:oo do 21:oo hod.

Chtěli bychom vás informovat, že ve dnech 18. a 19. října bude probíhat aerifikace hřiště. Pro bližší informace kontaktujte recepci.

Chtěli bychom Vás informovat, že od dnešního dne 4.10.2016 se upravuje otevírací doba recepce od 8:00 do 18:00 a otevírací doba restaurace od 10:00 do 21:00. Děkujeme za pochopení.

Letošní sezona se nám blíží ke konci a je za námi také poslední klubová akce, kterou bylo jako každý rok Mistrovství klubu na rány. Počasí je letošní podzim opravdu krásné a tak hráči spíše než nepromokavé oblečení mohli využít ještě trička s krátkým rukávem a užít si slunečný víkend. 

Během uplynulé neděle se konaly u nás na hřišti dvě akce. V ranních hodinách proběhlo svěcení naší nově vzniklé kapličky Sv. Barbory za účasti faráře Jiřího Majkova, místostarostky Sokolova Renaty Oulehlové a hornického spolku Apollonia. V návaznosti na to jsme uspořádali také turnaj, kterého se zúčastnilo necelých 80 hráčů.

Od zítřka u nás začíná nábor nových mladých golfistů. Přiveďte své děti si vyzkoušet, zda je golf pro ně to pravé. Těšíme se na nové golfové nadšence. Bližší informace naleznete na letáku níže.