West Bohemia Cup 2012

2012

 

West Bohemia Cup 2012

 

O víkendu 29.9. – 30.9.2012 se na hřišti v Teplé odehrál již druhý ročník golfového klání pod názvem West Bohemia Cup. Tento turnaj se hraje v podobném formátu jako světově známý Ryder Cup. Letošního ročníku se zúčastnila mužstva GC Sokolov, GC Teplá, GC Klínovec Fichtelberg a GC Racing Karlovy Vary.

V sobotu se týmy mezi sebou utkaly ve dvou herních formátech Foursome a Fourball. Po prvním dnu skončilo mužstvo GC Sokolov na posledním čtvrtém místě.

Do nedělního dne nastoupil náš tým jako vyměněný a po odehrání všech singlů se dělil s týmem GC Teplá o první místo a muselo se tak rozhodnout až v rozehrávce. V té tým GC Teplá využil znalost domácího prostředí a v napínavém závěru strhnul vítězství na svojí stranu.

Náš tým obsadil krásné druhé místo a tímto všem reprezentantům gratulujeme.

GC Sokolov nastopil ve složení Václav Pursch, Michal Plesník, Barbora Plesníková, Karin Doležalová, Jan Michalica a Jiří Svoboda. Kapitánkou mužstva byla Linda Neumannová.

COME ...

... & PLAY

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

R E C E P C E 

OTEVŘENO

8:00 - 19:00

R E S T A U R A C E

OTEVŘENO

8:00 - 21:30

723 474 978

Facebook

logo_gcsoface

logo_pga

golf-fee-card

logo_gofprosim

logo_cgta

ANJ_Czech_Republic

logo_iagto