Vítězství seniorů v RLST

2012

„Neuvěřitelné se stalo skutkem! Jistoty předchozích let, že o pohár Regionální Lázeňské Seniorské Tour bojují jen zkušená družstva Karlových Varů a Mariánských Lázní, byly již v loňském roce porušeny 2.místem Františkových Lázní a 3.místem Sokolova a v letošním roce definitivně zrušeny zcela suverénním vítězstvím Sokolova“. Těmito slovy uvedl pan Rudolf Komas předávání poháru družstev vítězům. A tak po mnohaleté nadvládě Mariánských Lázní je po dobu jednoho roku držitelem poháru družstvo Sokolova. Výborný výsledek družstva ještě potvrdilo vítězství naší Jarky Lukáčové v kategorii Ženy – Netto a zařazení A.Šilhanové, J.Kočandrleho,V.Macha, V.Káděho a v TOP10.

 

Turnaj se odehrál na 9-ti hřištích Karlovarského a Plzeňského kraje a 2 hřištích v Německu.

Celkem se turnajů zúčastnilo 140 mužů a 58 žen z pořádajících klubů + několik desítek hráčů z ostatních klubů. Průměrně na jednotlivých turnajích bylo 120 – 140 účastníků. Do závěrečného 86-ti členného finále se kvalifikovalo 21 hráčů a hráček našeho klubu, z čehož pouze 3 možnosti účasti ve finále nevyužili. V jednotlivých turnajích podle svých možností nastoupilo 21 mužů a 10 žen našeho klubu.

 

Celému družstvu gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do příští sezony

 

Celkové pořadí družstev:

1. GC Sokolov                   960 Stb

2. RGC Mariánské Lázně   920 Stb

3. GC Daovanský Dvůr       917 Stb

4. GC Alfrédov                   916 Stb

5. GC Karlovy Vary             894 Stb

6. GC Františkovy Lázně     884 Stb

7. AGC Cihelny                  715 Stb

8. GK Plzeň-Dýšina            621 Stb

9. GC Kynžvart                   428 Stb

seniori_rlst

COME ...

... & PLAY

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

R E C E P C E 

OTEVŘENO

8:00 - 19:00

R E S T A U R A C E

OTEVŘENO

8:00 - 21:30

723 474 978

Facebook

logo_gcsoface

logo_pga

golf-fee-card

logo_gofprosim

logo_cgta

ANJ_Czech_Republic

logo_iagto