President Cup 2012

2012

fotogalerie turnaje

výsledky turnaje

V sobotu 25.8.2012 proběhl na našem hřišti osmý ročník presidentského poháru.Již od ranních hodin panovala v klubovně velmi přátelská atmosféra, která se přenesla později i na hřiště. 

Pozvání na tento turnaj přijal i bývalý dlouholetý president ČGF a nynější president RGC Mariánské Lázně pan Milan Veselý. Jeho účast je o to cennější, protože se stal doživotním členem R&A St.Andrews, kde pracuje v komisích R&A, a mimo jiné je i členem komise EGA (Evropská Golfová Asociace). 

Turnaj byl zahájen v 10:00 hodin jako Cannon start a přesto,že se ho zúčastnila skoro stovka hráčů, tak vše proběhlo bez jediného zaváhání a na hřišti nedocházelo k žádnému čekání. Za tento hladký průběh patří dík hlavně všem hráčům, kteří si tak vytvořili skvělé podmínky k samotné hře. 

Po turnaji byl připraven pro všechny účastníky raut, který byl sponzorován místní restaurací. Po příjemném občerstvení došlo i na samotné vyhodnocení turnaje a předání cen. Poháry,dárkové šeky a vouchery byly předány vítězům jednotlivých kategoriíí a vložených soutěží.

Celkovým vítězem letošního President Cupu se stal Aleš Čub, jehož jméno bude přidáno k ostatním vítězům předešlých ročníků.

COME ...

... & PLAY

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

R E C E P C E 

OTEVŘENO

8:00 - 19:00

R E S T A U R A C E

OTEVŘENO

8:00 - 21:30

723 474 978

Facebook

logo_gcsoface

logo_pga

golf-fee-card

logo_gofprosim

logo_cgta

ANJ_Czech_Republic

logo_iagto