2.ročník turnaje „Sokolovská 18ka“

Aktuality

 

Turnaje se zúčastnilo 76 hráčů, kteří se snažili ukázat své nejlepší výkony. Na hřišti během turnaje panovala velmi přátelská atmosféra, která se po hře přenesla i do klubovny,

kde za účasti starosty města Sokolov - pana Berky, došlo k předání cen vítězům jednotlivých kategorií a vyhlášení vítězů vložených soutěží Longest drive a Nearest to the pin.

Na turnaji došlo i k jedné velmi ceněné golfové události - na jamce číslo 2 zahrál Jan Stariat Hole in One !!! Zapsal se tak vedle loňské Hole in One zahrané Michalem Plesníkem

do dějin Golf Clubu Sokolov.

Současně s turnajem v průběhu celého dne bylo na driving range a ostatních cvičných plochách možné se seznámit se základy golfu pod vedením profesionálního trenéra.

Možnost vyzkoušet si golf využili od ranních hodin desítky zájemců a je vidět, že golf jako sport přitahuje stále více lidí.

Golf Club Sokolov by touto cestou rád poděkoval Městu Sokolov za finanční podporu této příjemné golfové akce. Stejně tak velké díky všem 76 hráčům, kteří se zúčastnili a užili si příjemnou atmosféru turnaje. V neposlední řadě patří velké díky společnosti Golf Sokolov a.s., která jako vždy skvěle připravila hřiště, na kterém byly zahrány famózní výsledky.

Výsledky turnaje:

Kategorie 0-18,4

1. Stanislav Jaroš

2. Marek Peřina

3. Tomáš Černý

Kategorie 18,5-36

1. Miroslav Soural

2. Martin Kryštof

3. Rudolf Trlida

Kategorie 37-54

1. Miroslav Miškovský

2. Josef Zickler

3. Jan Kalbáč

COME ...

... & PLAY

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

R E C E P C E 

OTEVŘENO

8:00 - 14:00

R E S T A U R A C E

OTEVŘENO

10:00 - 22:00

Facebook

logo_gcsoface

logo_pga

golf-fee-card

logo_gofprosim

logo_cgta

ANJ_Czech_Republic

logo_iagto